aga no päris nunnu mahlapaki-ingel tuli välja, kuigi olime rohkem sellised abikäed ja põhitöö tegid Paul ja Üllar :)). "klõpsa kinni" oli iga teine lause.
Monday, December 7, 2009
siis on näha, kas on näha
käisime klassiga (khghmm!) raekoja platsis inglit kuusele kaunistuseks meisterdamas pärast tunde. ehk siis kogu see nn KLASS, kes pidi tulema lisaks kunstiõpetaja Üllarile ja töpa õpetaja Paulile, oligi mina, Meeriliis ja Hanna. ja Hanna tuli ka üldse suht napilt ja me ise ka Meeriliisiga koolis niisama otsustasime, et no käime siis ära, kuigi nagunii peaks neid minejaid niigi piisavalt olema. ja lihtsalt kedagi polekski tulnud kui me ka poleks läinud. kui asi pihta hakkas ja korraldus seal ringi jalutas, siis mainisime ära, et meil õpetaja kadunud ja muidugi öeldi see kohe mikrisse, et ÕPETAJA ÜLLAR on kadunud. õpetaja Üllar, õpilased otsivad teid.
aga no päris nunnu mahlapaki-ingel tuli välja, kuigi olime rohkem sellised abikäed ja põhitöö tegid Paul ja Üllar :)). "klõpsa kinni" oli iga teine lause.




aga no päris nunnu mahlapaki-ingel tuli välja, kuigi olime rohkem sellised abikäed ja põhitöö tegid Paul ja Üllar :)). "klõpsa kinni" oli iga teine lause.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment