Tuesday, December 15, 2009

duššikabiinid

kuidas möödus päev, kui kool ei tundunud piisavalt oluline, et sinna minna:

läksime Meeriliisiga linna ja käisime ramsis. otsustasime, et no ega ma pool trenniraha ju võlgu jääda saa, et tuleb ikka minna Eedenisse sente vahetama. vahetasingi oma sendid rahaks (65.-, lootsin 15.-, haha, väike valearvestus) ja läksime Meeriliisile tapeeti valima. mitte ostma, aga just valima, nagu alati, et siis Meeriliis saaks minna hiljem veel emaga üle valima ja siis millalgi saame ehk kooli ajal seda ka ära ostma minna, haha. poodi sisenemist takistati muidugi hoolikalt - kogu ukseava oli veetud juhtmeid täis. meid see muidugi ei takistanud, hakkasime oma õigusi nõudma ja kohe lasti sisse! tegelt lasti muidugi kohe. me oleks üle juhtmete ka saanud, aga mingi saalitöötaja jooksis ka veel appi :) ehituspoes nägin veel oma poolvenda Rainerit, sest ta töötab seal, aga täiega blokkisin, sest Meeriliis oli ka just ees, see andis hea lolli võimaluse, kuigi vaatasin ise veel korraks otsa. hull idiootne oli see, nagu ei märkaks või ei tunneks ära 10 meetri kauguselt, kuigi pool lapsepõlve suviti koos olnud ja aeg-ajalt kohtume nüüd ka :DDD



No comments: