Tuesday, December 22, 2009

viiiiiimane stressipalll!!!

koolis oli jõululaat ja see on alati niiiiiiiiiiiiiiiii lahe. põhilised müüjad on väiksed, kes on hullult vaeva näinud ja saab osta igasugu head süüa ja muid asju ja odavalt ka. huvijuht võttis enne aulasse sisenemist mind kinni, ütles, et üks tüdruk enne nuttis, et keegi ei osta talt õuna, et mine osta ja keegi Tiina tuleb ka ostab. läksime tegime ära siis Taaliga. huvijuhist muidugi armas, et asja nii ära korraldas. valge šoksiga vahvlit ostsime ka, jube hea. tahaks proovida järele teha. ja õpetaja Üllar müüs neid meie sikerdustest trükitud kaarte, mida siis kool ilmselt mingi koguse Kultuurkapitalilt tasuta sai, ka seal laadal. hahaha. läksin muidugi lollitades vaatama, et oiiiiiiii kui ilus kaart see punane siin on. ja nägin, et mataõps oli minu omi ostnud. lahe ju. sest see on nii kole kaart, aga ikkagi ostetakse oma õpilaste omi :) saksa õps rääkis ka tunnis Taalile, et saatis Taali kaardi juba USA-sse ja Saksamaale ja. lahe.

No comments: