Tuesday, December 8, 2009
prehistoric
esimene tund uue füüsikaõpetajaga ehk siis esimene tund pärast mitut aastat, kus tõesti terve tund füüsikaga tegelesime. ja selle vastu polegi mul midagi, teema on ka hetkel sama, mis 8.klassis oli, nii et kõik on juba ammu õpitud ja pole üldse uus. õpetaja ei ole ka halb. aga mis mind VÄGA häirib on see, kuidas eelmine füüsikaõpetaja Aivar ära aeti. nõustun, et õpetajale pole kohane tunnis alkoholijoobes olla, aga esiteks on see tema juures nagunii üsna kõrvaline asi, pigem võiks kritiseerida õpetamismeetodeid. teiseks tema puhul peale lõhna ei väljendu see alkohol mitte kuskil, sest ta on ka kaine peaga täpselt samasugune ja samasuguseid lugusid jutustab igas olukorras. seega kedagi see häirida ei tohiks ja mingit eeskuju ka ei anna. ja siis keegi lihtsalt suvalt tuleb selle peale, et helistaks politseisse. mitte juhtkond, vaid õpilane. õpilane, kellele on õpetaja kogu aeg nii palju vastu tulnud, kui üldse võimalik on. kõik tööde esitamise võimalused, tähtajad, mitte eriti karmid meetodid ehk siis tahtmise korral võimalus õppida ja võimalus natuke vähem õppida jne jne jne. kõik lisaboonused nagu muhe õpetaja, huvitav tund ja muu selline sinna otsa. no mida VEEL tahta, küsiks ma. aga ei piisa - ikka on vaja kellelegi käru keerata. mitte, et õpetaja promill häiriks, sest siis oleks ju juhtkonda kaevanud, vaid lihtsalt, et saaks teise arvelt actionit. et näha kuidas politsei tuleb ja. jobud jobud jobud jobud jobud jobud jobud jobud jobud jobud jobud jobud jobud. õpilastest on ükskõik, kõik on nagunii omal soovil need aastad ära jobutanud, kahju on hoopis õpetajast, sest ta tegelt ka tegi lihtsalt kõigi elu lihtsamaks selle n.ö vähem õpetamisega. lasi teistele ainetele rohkem pühenduda. ütles ise ka, et füüsika pole neile nii oluline, kes nii või naa tahavad hoopis muud edasi õppida. loomulikult on see oluline, aga kooliprogrammis kõike lihtsalt ei jõuagi ja parem jõuda teisi aineid siis korralikumalt. nüüd maitsku need idioodid (tõenäoliselt 9. klass!) oma tegevuse vilju, sest praeguse asendusõpetajaga küll lihtne olema ei hakka, vähemalt mitte väiksematel. tegelikult on sellest praegusest asendusõpetajast ka kahju, kes esiteks peab isegi 12.klassile hakkama nullist asju seletama, kuna tema metoodika on teistsugune, nagu ütles, ja tal tervisega niigi probleemid ja nüüd selle kahe üheaegse ameti pärast veel mitmekordsed, meie tunnis ei saanud püstigi seista. see peaks nüüd küll selle jobu helistaja südametunnistusele jääma.
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment