Wednesday, December 16, 2009

oi blaa

läksime Meeriliisiga linna ROLFI vaatama, kes tuli kaupsi oma uut plaati esitlema, ja meiega liitus ka kolmas fänn Meinhard. vaatasime esinemist, tegime näokaid Rolfiga, muidugi oma tavapärases fännipildi stiilis, et kuskilt kaugelt mingeid uduseid, aga vähemalt oma nägu on teravalt. niivõrd-kuivõrd. iialgi ei küsi, et kas saaks koos pilti teha ja teeks normaalse, tuleb ikka ise kuskilt 20 meetrit eemalt teha kõik fännikad. lõpuks pärast pikka mõtlemist ehk siis tegelt lihtsalt viisakusest lasime teised fännid ette küsisime veel autogrammi ka. hahahahahhahaa. viimased, kes EI JULGENUD seal küsida, isegi Rolfi ees vaidlesime, kes ees läheb, hahahahah. autogrammiküsimine oli üldse irw, Meinhard seal oma pärisnime varjamisega. "ja kellele?" - "Kristjan" - "(kirjutab Krist..) i-ga või j-ga?", Meinhard suht ninakalt, kuigi ise ütles selgelt kristjan, et "no tegelt oli c ja h-ga, aga vahet pole". see on uus fännamise aste, et hakkad ülbama Rolfiga.

pärast tegime sellist fänni taset, et polegi nii hull fänn enne olnud. otsisime kaupsis kõik korrused ja kohad läbi, et Rolfi leida, käisime mitu korda Rolfi auto juures kõige alumise keldrikorruse parklas jne. hahahhhaaaaaaaaaaaa :) nagunii poleks peedistama hakanud, kui oleks kohanud teda veelkord, nii et tegelt oli ju lahe. kuigi Rolf hilines JÄLLE tund aega ja sõitis lihtsalt eskalaatorist üles ja Meinhard ütles valjult "näe, tuligi" ja Rolf heitis talle altkulmu pilgu selle peale. aga tegelt oli tuus fännipäev. Elisabeth ei suudaks nii palju kordi "mine perse" öeldagi, kui see päev väärib. ta ütleb juba kuuldes sõna ROLF "mingeeee perseeeee", selline foobia lihtsalt.













No comments: