Wednesday, February 10, 2010

kaks meest

koolis võtsime tunni ajal burksi ostma nüüd juba ka Marcuse kaasa, kes ei käi üldse meie klassiski, ehk siis õhutame juba ka teisi puuduma KERGEKÄELISELT nagu Hiie ütleb.

sõbrad Kristjan ja Teet on tõesti kerge liialdus ja naljaga öeldud, aga naljakas on sellegi poolest, kui ajalooõpetaja hakkab rääkima "oli mingi saade kanal2-s hiljuti mitu kuud, kus KAKS MEEST käisid mööda Lõuna-Ameerikat, üks lennukiga, teine mööda maad. ja siis see mees, kes mööda maad käis.. ". lihtsalt hakkab naljakas, kuigi miks peaks kõik inimesed teadma kõiki teleinimesi, ammugi kaadritaguseid, aga ikkagi selline stiil.

käisin täna venitustrennis ka üle 3 kuu ja kuigi tänu reklaamidele igas ajakirjas ja bussi peal jne jne on tavalise trenni saal täiesti täis pressitud, siis venituses väikses saalis oli 3 (!!!!) inimest, mis oli ülimõnus ja kui aega ei muudeta sellisele kus rohkemad käiksid, siis olen nõus iga kell isegi latinotrenni ohverdama, mis muidu samal ajal on. äkki saab siis spagaadi ka uuesti maha ja iluvõimleja karjäärile mõtlema hakata.

No comments: