muidugi nägime Martin Parmast perega (Gerli!!!! ja laps) ka toidupoe juures ja kindlasti kohe ei öelnud me TERE, vaid alguses kui ei pannud tähele kaugemalt, siis naerdes kõndisime seal ja lollitasime, aga ma märkasin nats varem ja siis kohe Meeriliis ka, et ups Martin on kõrval ja siis OTSEKOHE nägu läks tõsiseks, samm kiireks jne. hahahahahahah nii hale blokkimine, Meeriliis pärast veel kordas seda blokki Martiniga, kui läks mulle kilekotti ostma, siis vaatasid teineteisele veel otsa, aga no mis siin teretada, eks, hahahhaa. parem saada šokk kui tulla selle peale et olla viisakas. tore oli muidugi see, et niigi trennis on see naispaari kahtlane mulje ja alati samad riided Meeriliisiga, nagu kodus valiksime koos välja, ja nüüd ka mingi toidukottidega kõnnime seal Rimis nagu mingi perega teeks sisseoste, mul 5 kg kassiliiva kott ja Meeriliisil tort käes mu venna sünna oma jne jne, hahahahhahaa.
siis pidime koju minema, aga Meeriliis tuli ikkagi selle bussiga, millega mina lähen, et mind ÄRA SAATA. ise elab raadil, ma ise elan tegelt suht lähedal, aga no miks mitte saata mind ja aidata kotte tassida ja plaani järgi võin siis ise natuke vastu saata alates oma kodust, et noh Karete bussikasse. Karetes vaatasime, et oo pood lahti ja kell pole 22-ki veel, et mul ju 16 krooni umbes, et lähme siis ostame jooki, sest kui kell veel lubab, siis on see mingi märk! Meeriliis leidis ka miskipärast kohe oma 25.- üles kotist, mis Lõunakeskuses täiesti kadunud oli, mis oli veel kindlam märk, et tuleb osta ikka jooki. vaatasime et midagi lolli ei taha osta ka, halba veini (lisaks sellele et ma ei joo veini) ega midagi. kutsusime siis kohe sõbra Marcuse kohale, et tule laena meile juurde joogiraha 20 kr. eriti loll miks vaja sellise külmapühaga teine kodust välja ajada, aga noh õnneks ta on meie heaks nõus selliseid ohverdusi tegema. tuli muidugi oma prutaga koos, kelle ees ka hea lolli mulje jätsime, kindlasti ta oli enne ka rääkinud meist kui oma peotantsupartneritest ikka midagi ja seal Karetes ajasime ka ikka jura ja rääkisime kuidas Martinit päeval kohtasime ja peame nüüd selle juhtumi unustamiseks jooma hakkama jne. Marcus muidugi oli tõsine nagu alati, aga pliks küll muigas kogu aeg seal kõrval, vist väga halvasti meist ei arva ka. seda muidugi vaatasid koos, et jobud, et mõnda rõdualust või bussikat otsima läheme, kus istuda saaks.
bussikas üle 2 minuti niisama passida ei suutnud, otsustasime ikka linna minna ja ootasime bussi ära. linnas oli ka juba nagunii naljakas ja külm ka, midagi teha ka polnud, läksime siis Ruunipizza akna taha, lehvitasime Taalile ja Hannale ja kadusime siis kuhugi vahekäiku maja taha, et proovida joogiga ühte lolli asja teha ja see ei jäänud ainult proovimiseks, vaid tegime põhja peale eriti lolli tehnikaga, mida parem ei kirjelda.
läksime siis Ruunipizzasse ja jäime kuidagi täis vaiksest istumisest, aga mitte lollilt nagu alati, ega omast arust pole kunagi lollilt.
Hanna käest laenasime muidugi jälle kaerahelbekoogi jaoks raha ja chattisime nata ja siis saatsin Meeriliisi juba bussile jooksma, sest tal läks juba viimane, ise saime teistega veel 10 min istuda seal. ja siis ka lihtsalt koju. leppisime kokku, et Meeriliis kindlalt magama ei lähe, vaid ootab mind msnis ära ja muidugi ootas ka ja siis sattusime kuidagi Rolfi myspace'i nagu alati see sattumine ja hakkasin seal kuidagi juttu alustama, sest Rolf oli ka just sees seal jutukas ja see on suht loll aga naljakas, et mingi purjus peaga rääkisime Rolfiga seal täiesti mõttetut juttu, väike näide ka:
guest148562: rolf rolf kas sa oled praegu saaremaal
junior : :)
junior : justnii
junior : on, mulle saared meeldivad
guest148562: mulle ka, aga pole käinud >D
junior : soh
junior : siis oled paljust ilma jäänud
guest706160: kas sa ootad ka olümpiamänge ? :D
guest148562: kas sa sellepärast oledki üleval seal praegu, et 3.55 vaadata olümpiamängude avamist
junior: :)
junior: eip
junior: ma lähen kohe esinema
junior: ;)
guest148562: huh, me juba mõtlesime, et saaremaal mingid hullud
klubid, kus 00 juba esinemine läbi
junior: ei ei kõik alles ees
junior: aga avamist vaataks heameelega
olümpia vaatamiseks panime muidugi Meeriliisiga mõlemad äratused ka, aga nagunii kunagi ei ärka nende peale, aga loota võib ju alati!
2 comments:
ma otseselt talle silma ei vaatand :D enda ette vaatasin aga silmanurgast oli täiega näha, suht lähedal olid nad ikkagi :D
hahah, no kerge liialdus, ütleme nii!
Post a Comment