Tuesday, February 23, 2010

"vaataks ennast vahelduseks peeglist ka"

tantsutrennis polnud treenereid, vaid asendustreener :(. ta on ka tore ja õpetas hästi ja lõpuks ometi sai seda treeneriga suhtlemist praktiseerida, kusjuures päris kõvasti veel, aga ikkagiiiii on kahju ja kohe ukse taga tuleb masendus peale kui Martini häält pole kuulda ega Kaisa oma.

No comments: