Mulle meeldib, et sa selline kommisõber oled:D nii palju komme kogu aeg(Y)(Y)
hahaha, aga ega selle peale pole öelda muud kui et tulevikus oled oodatud ühte toitlustusasutusse, millest täpsemalt on veel nats vara rääkida!
käi ära, tahaks ka selliseid kommimuffineid :)
no ma ütlen, et nõudlust on. siin Eestis on kommitoodetel ikka liiga väike valik!
Post a Comment
4 comments:
Mulle meeldib, et sa selline kommisõber oled:D nii palju komme kogu aeg(Y)(Y)
hahaha, aga ega selle peale pole öelda muud kui et tulevikus oled oodatud ühte toitlustusasutusse, millest täpsemalt on veel nats vara rääkida!
käi ära, tahaks ka selliseid kommimuffineid :)
no ma ütlen, et nõudlust on. siin Eestis on kommitoodetel ikka liiga väike valik!
Post a Comment