Wednesday, February 24, 2010

elagu Eesti!

tegin Meeriliisile stiili jätkates sünnamuffineid ja tore palav on olla nüüd küpsetamisest (ei ole lihtne olla pagar, isegi kui kasutad poe-muffinipulbrit!).











4 comments:

ħ said...

Mulle meeldib, et sa selline kommisõber oled:D nii palju komme kogu aeg(Y)(Y)

Signe said...

hahaha, aga ega selle peale pole öelda muud kui et tulevikus oled oodatud ühte toitlustusasutusse, millest täpsemalt on veel nats vara rääkida!

Mari-Leen Albers said...

käi ära, tahaks ka selliseid kommimuffineid :)

Signe said...

no ma ütlen, et nõudlust on. siin Eestis on kommitoodetel ikka liiga väike valik!