süüa ostame ka Meeriliisiga juba laenu eest ja loeme rõivistus sente, aga mõned meist nooremad inimesed õnneks mõistavad, et vahel on vaja ja on nõus sõpradega kambakesi oma jopetaskud, rahakoti põhjad, pinalid jms läbi otsima, et meile sente juurde leida, et saaksime omale jäätist osta.
olime Meeriliisiga juba teist päeva viimased klassist, kes koolis olid. naljakas on vaadata rõivaris, et ainult meie mantlid seal veel, kuigi muidu oleme suurimad puudujad.
vähemalt on mul Rõbakile pilet nüüd olemas, aga muidugi laenu eest ostetud.
No comments:
Post a Comment