Wednesday, February 10, 2010

partnerid või mehed

uue peotantsukursuse uus esimene tund. Kaisa on haige, aga noh mis seal ikka, leppisime siis ainult Martiniga. nüüd kui me enam Meeriliisiga tantsupartnerid pole, siis enam niimoodi ei suhtle trenni ajal kogu aeg ja see on igavam, aga samas kui järele mõelda, siis nii lolli marki ka enam endale ei tee, kuigi ma ise ikkagi teen, sest lihtsalt naeran kogu aeg. kogu aeg on mida naerda. Martin ka juba arendas natuke vestlust, kui raha maksime, et me ei hakkaks jälle vältima, küsis, et "kas te olete õpilased või üliõpilased? (märkus: kursusehinda see ei muuda, soodustus on mõlemale 25%)........ ülimad õpilased" hahahaha hull nali. pärast trenni ajasime Meeriliisiga Marcusele ka lolli juttu et "ja siis Martin ütles:...." jne, aga no ta ikka saab aru, et naljaga selline ülepingutamine. olin Marcuse sõbraga seekord paaris ja muidu polnud viga, et too veits rütmiga mööda pani jne, aga ta tundis, et on kogu aeg süüdi, isegi kui minu viga oli vahepeal. kahju hakkas lõpus juba, sest normaalne on kobada, kui alles alustad tantsuga, me ise olime Meeriliisiga samasugused kunagi. ja võib-olla oli see süütunne tal sellest, et ma kogu aeg naersin, aga ma ei tea ma ei saa sinna midagi teha, kui lihtsalt ON NALJAKAS. ja tõesti on hea meel, et taaaas see trenn!

No comments: