esinejaid oli niiiiii lahedaid, mingid võimlejad ja väikesed võistlustantsijad ja trefu rahvatantsurühm jne, no veel enam lisas kindlust, et tulevastele lastele on hobid ja elukutsed juba kindlasti olemas ja mõni neist läheb siiski muuhulgas ikka ka rahvatantsu. ANISE esinemisel olime muidugi lava ees, hahahahaha, ja peaaegu ainsana, sest samal ajal hakati just kooki jagama ja no kui on valik kas toit või miski muu, siis teadagi, mis valitakse, ja ega ise oleks ka nii teinud ja essa seal järjekorras olnud, aga meile lihtsalt toodi kook ära, sest oskad või ei oska tantsida aga džentelmen peab ikka olema ja õnneks meil tantsupartnerid on :) ja saime teha pilte "mina Anise kontserdil kooki söömas".
ja Smilers oli nagu Smilers ikka, ei hakka rääkimagi. et oli tuus. ja lahe. ja tuletas Õllesummeri hästi meelde, haha.
jätkates sarja "mina ja kui hästi läheb, siis tükike kuulsat", meie ja Hendrik:
natuke Marcust ka:
No comments:
Post a Comment