Wednesday, February 17, 2010

TERE

sõbrapäeval saatsime eks-kooli-peotantsupartnerile Sandrile sõbrapäevakaardi pika jutuga, et ta ei pea meist nüüd koolis tuima näoga mööda kõndima lihtsalt sellepärast, et tantsukursusele ei tulnud, meil on seal niigi lahe. et tere võib ju ikka öelda. ja täna siis nägime tulemust ka kui ta õpilasesindusega seonduvalt koos sõbraga muffinikorviga koolis ringi kõndis ja mingeid vastlapäevamuffineid müüs, siis meist möödudes oli kohe et "OSTKE MUFFINEEIIIIID!!.. TERE!". üritab küll jätta muljet, et see oli meie probleem ja meil peaks nüüd piinlik olema, et talle mainisime seda, aga see on ju normaalne et öelda tere! mitte kõndida kiirustades, pilku nats kõrval hoides, ÕLG EES, mööda! sest see viimane variant on lihtsalt naljakas ja lisaks veel ebaviisakas!

No comments: