Tiina kinkis meile hiljem kompositsioonitundi sisse hiilides (:D) lepatriinud, millega asusime kohe muidugi pilte tegema:
Monday, February 15, 2010
"Keha pole prügikast!"
sõbrapäevadel on meil traditsionaalselt ikka postkastid koolis, et saab klassi- ja koolikaaslastele ja õpetajatele kaarte saata. loomulikult tegime kaardi klassijuhataja HIIELE - ikka inglise ja eesti keeles mõlemas soovid, lisaks veel kahtlaselt ülestunnistuslikud tsitaadid esiküljel et "sõprus ei küsi, kui palju sa koolist puudud" - õpilane, "vahel on vaja sõprade jaoks leida aega kooli ajast" - õpilane2 jne ja pärast kui Hiiet aktusel ja igal pool nägime, siis tal oli see kaart käes kogu aeg. eks-peotantsuõpetajale ja muidugi ka eks- ja praegustele peotantsupartneritele tegime ka kaardid, aga neile muidugi tsitaadid mujalt ehk siis oma praegustelt tantsutreeneritelt haha, ja rohkem sõpru ei olegi.
Tiina kinkis meile hiljem kompositsioonitundi sisse hiilides (:D) lepatriinud, millega asusime kohe muidugi pilte tegema:



Tiina kinkis meile hiljem kompositsioonitundi sisse hiilides (:D) lepatriinud, millega asusime kohe muidugi pilte tegema:
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment