Tuesday, February 23, 2010

nõela kardan või siis mitte

tore oli käia verd andmas kooli ajast, sest millal siis veel. isegi kui niigi on 4 tundi, millest üks kulus aktuse peale. aga verekeskus polnud täna lihtsalt kauem kui 12-ni lahti ka ja pealegi mind KUTSUTI sinna.

No comments: