Tuesday, February 23, 2010
nõela kardan või siis mitte
tore oli käia verd andmas kooli ajast, sest millal siis veel. isegi kui niigi on 4 tundi, millest üks kulus aktuse peale. aga verekeskus polnud täna lihtsalt kauem kui 12-ni lahti ka ja pealegi mind KUTSUTI sinna.
No comments:
Post a Comment
Newer Post
Older Post
Home
Subscribe to:
Post Comments (Atom)
No comments:
Post a Comment