Monday, February 22, 2010

väga laisaks olete muutunud

tore kui on koolis selline sõber nagu Marcus, kes saab raha laenata ka siis kui teised keegi ei saa ehk siis on nõus meile KODUST ära tooma 200 kr ja et me saaks ikka rõõmsalt juba varem poppi panna koolist ka ise ära osta need abiturientide balli piletid pärast 7-ndat tundi. hiljem helistas muidugi, et tulevad Sooga ka, aga seda me veel vaatame. ehk siis vaatame, kas nad rohkem kui uksest sisse astumine seal meiega koos hakkavad olema.

esimestes joonistamistundides, mis on õpetaja Pauliga, jutustasime nagu alati niisama ja eriti midagi ei teinud ja saime õpetajalt kommentaare, et me sobiks hästi sinna Kulta Katriina reklaami jne. kui koju hakkasin tulema, siis Paul tuli just autost ja nägi, et ma koju minemas: "noh, jutud said juba räägitud või?". hahaha. kunstitundides jääb kõigile kuidagi väga ette see jutustamine, kuigi me ei eristu sellega teistest.

No comments: