Wednesday, February 3, 2010

asian green

rohelisel teel on tubakahais. loodan, et asi on sordis, aga vist mitte ja sellist õrna tubakahaisu ma absoluutselt ei kannata. see oli kunagi ju mu lemmikteee, nii et väga imelik.

3 comments:

Meeri said...

mul kodus mitu rohelist, ühel on ka hullult tubakahais ja kui kaua lasta seista siis maitseb ka samamoodi. hästi rõve jahhh

Signe said...

aa et siis äkki kõigil ei olegi vä. no siis võib võtta lausa riski mõnda teist sorti kunagi tulevikus uuesti proovida!

Meeri said...

jaa, kõigil pole:D roheline tee on täiega hea ikka muidu kui juua sellist head