mul kodus mitu rohelist, ühel on ka hullult tubakahais ja kui kaua lasta seista siis maitseb ka samamoodi. hästi rõve jahhh
aa et siis äkki kõigil ei olegi vä. no siis võib võtta lausa riski mõnda teist sorti kunagi tulevikus uuesti proovida!
jaa, kõigil pole:D roheline tee on täiega hea ikka muidu kui juua sellist head
Post a Comment
3 comments:
mul kodus mitu rohelist, ühel on ka hullult tubakahais ja kui kaua lasta seista siis maitseb ka samamoodi. hästi rõve jahhh
aa et siis äkki kõigil ei olegi vä. no siis võib võtta lausa riski mõnda teist sorti kunagi tulevikus uuesti proovida!
jaa, kõigil pole:D roheline tee on täiega hea ikka muidu kui juua sellist head
Post a Comment