Thursday, April 2, 2009

brairw

uus kriisimagustoit koolis on porgandiviil. ise koolitoitu söömas ei käi, aga väikestest on kahju, sest mis saab siis, kui majandusraskused v e e l süvenevad. kaalikas või õunasektor, mida paar nädalat tagasi pakuti, oli lausa luksus, kuigi tol ajal tundus naljakas.

Pede oled või mis, küsis mees,
kui ma naeratasin talle
tund aega ei jõua ära oodata. ja oi seda suhtumise muutumist siis, mis alati mind tabab. kuigi see niigi just hiljuti taas paika loksus. aga double-hea on ju veel parem.

No comments: