Wednesday, April 29, 2009

enam miski meid maaga ei seo

vaatan "Tähelaeva" Lea Liitmaast. pühapäeva hommikul sattusin juba viimase kolmandiku peale, aga nüüd õnnestus peaaegu algust tabada "Kaks ja pool meest" reklaamipausi ajal. kaks ja pool meest on muidugi hea, aga iga kell eelistan seriaalidele lemmikinimestega persoonisaateid. ja praegune on tõesti VÄGA hea saade väga hea saatejuhiga.

Lea Liitmaast olen juba ammuammu vaimustuses ja muusika fänn veel kauem. aga nagu näha saab ka kõige parem inimene oi kui suurelt heas mõttes veel üllatada. iga sekund praegu, mis vaatan, seda enam imestan ja imetlen. KÕIK vist, mis välja paistab, juba võlub temas ja mida aeg edasi, seda ilusamaks ta muutub. ja see usk, kuidas elu on korraldatud. ma ise ettemääratusse absoluutselt ei usu, vaid ainult juhustesse, aga nii Lea kui ka Angela Aak (ka äärmiselt tore inimene, rääkige, mis tahate..), kes seal ka külaliseks oli, usuvad just ettemääratust ja et kõik juhtub selleks, et inimest õpetada ja kõik satume üksteise teele mingil eesmärgil. täiesti selline enda usk ellu, siiras ja heatahtlik. olen alati seda maailma nii imetlenud, kuigi ise täielik vastand.

ja see lugu, et Lea tundis kord, kuidas talle tiivad kasvasid. ta enda usk, miks ta ei tohi seda tunda, aga publik.ee-sse jõudis kohe uudis selle öeldu kohta ja kommentaarid, et "LSD tripp on lahe jah", "mul on ka vahest pilves peaga sama värk, helistan sõpradele, ajan mingit iba!!", "tavaliselt keeravad naised vanas eas ära, bläki veel nii vana mutt ju pole", "kui Angelale üleöö tissid kasvasid, miks siis Leal ei võind tiivad kasvada?", mingid süüdistused vaimuhaiguste kohta jne. MIKS MIKS MIKS MIKS. leierdatud teema küll, aga miks sa ütled teise kohta niimoodi halvasti LIHTSALT NIISAMA. et kui ise ei ole midagi erakordset kogenud, siis kindlasti pole see ka kellelgi teisel võimalik. ei saa aru juba sellest, kuidas see artikli autor üldse suudab niisugust saadet vaadata selle pilguga, et mis laused nüüd kontekstist välja rebida ja kuidas kleepida neist kokku pilt, mis meelega suunab kohe halvustavalt ja üleolevalt ütlejasse suhtuma ja jutu üle ainult irvitama.

aga see Lea Liitmaa lähem tundmaõppimine tänu "Tähelaevale" (superheaaaa, et ta saate tegemisega nõus oli! paljud toredad inimesed kahjuks pole) andis selllise hea emotsiooni, et taas tunnen, et olen sündinud tõesti parimasse aega, parimasse kohta ja parimate inimeste keskele. ja see pole ainult tunne, vaid ka teadmine.

No comments: