Saturday, April 4, 2009

tööklubi

oo ja Edgar Savisaar on mulle kirja kirjutanud. vist tõesti mulle isiklikult. "kas põhi on käes?". praegu lugema ei hakka, aga lahe, et minu käest niimoodi küsib ja peab õigeks inimeseks, kellega neid asju arutada. eks hiljem vaatan ja vastan siis.

Ester tõi mulle purgi-Kellukese ja kooooki, sest ta ema on täpselt aasta aega nüüd taksojuht olnud. no nii-nii armsad on lihtsalt kõik, ise olen kuidagi tegevusetu täna alates lõunast. isegi mõtetega midagi ilusat ja edasiviivat ei tooda, ainult ketran läbi, mida teised head teevad. pole hullu :)

vaatasime high school musical 2 ka tv3-st. no nii naljakas film. sisult tõesti äärmiselt naljakas, lausa hale, tobe, ülepingutatud ja eks ta peabki. aga perffffect detailidelt. lahedaid stiilseid inimesi nii palju ja kõik mõnus värviline. aga ei saa ikka üle, kui naljakas see on, et suvalt laulma hakatakse ja isegi mitte ise, vaid nähtav lipsync. ja kui üks neiu tutvustab värskeltkirjutatud laulu ja Troy seda proovima hakkab, siis teab kohe sõnu peast jne. no naljakas-naljakas. ei peagi loogikat otsima, aga ma ei suuda, kui nii ulmeks läheb. et loomulik tavaline ameerika film sellise ulmeprogrammiga kokku pandud. ei lahe. hea kogemus. Estrile ka väga meeldis ja koos irwasime nii ulmeasju kui rääkisime ka riidemoest, et kes on minu style'is ja mis stiili peaks üle võtma. ja ta küsis ka, kui Troy ja klaverichikk seal saalis kahekesi laulu harjutasid, et no kust need trummid tulevad :D võtab juba üle seda, et filmi ei süvenegi, vaid vaatad, mis on naljakas või mööda. mis on FEIL ühesõnaga. haa haa. ok tõesti rohkem seda sõna ei kasuta.

No comments: