viimasel ajal bussid sõidavad pidevalt õigest kohast mööda või pööravad valesti, kusjuures täpselt neis kohtades, kus juba ammu olen mõelnud, et millal see juhtub, sest sellist kaudu bussiring on lihtsalt nii naljakas ja ebaloogiline kui üldse saab. mitte kunagi pole nad nii sõitnud, aga nüüd see viimane bussisüsteem seadis asjad sedamoodi. inimesed tormavad kohe bussijuhi käest küsima või hakkavad üle bussi karjuma, kui juht eksib, et kuhu ta nüüd sõidab, aga noh mina kui üliusaldav inimene usaldan bussijuhte ja ei hakka iial paanitsema, vaid tean, et küll tagasi õigesse kohta läheb, ja ei tuleks selle pealegi tegelikult vist, et bussijuhile lisapiinlikkust valmistada selle üleküsimisega :). bussi marsruuti ei muudeta ju nii suvalt, vaid kui tehakse, siis antakse sellest ikka mitmes kohas teada ja info jõuaks ilmselt isegi minusuguseni.
ja trennis parem muusika, kui ise kuulan, ausalt kah. poker face, enrique & ciara takin back my love, britney if u seek amy.. :) ja õiged jalanõud ON tähtsad, sest 8 ringi hinnapommi tennadega kehalise tunnis stata peal jalutamist retsis mu põlved nii ära, et trennis ei saanud peaaegu midagi valuta teha. nagu mingi invaliid. lihtsalt pean leidma võimaluse uute jalatsite hankimiseks nüüd. ressursse hetkel nagu on, aga muud takistused on ees.
ja reedel tegime spagaaditrennis päris spagaati !!! wow :)
No comments:
Post a Comment