Sunday, April 5, 2009

find me and follow me

ooooooooooo! no ma ütlen, et "Eesti otsib lemmiklaulu" saab juba lemmiksaateks, lihtsalt see on "Tõehetkega" ühel ajaaal. tõekas on KA lahe, kuigi mis see Hannes kamandab seal igas saates viimasel ajal, et nüüd kallistage, nüüd suudelge, nüüd ütle seda ja teist, nüüd kanna oma naist kätel jne. naljakas. aga pole hullu, saavadki kõik teha "teleajalugu", nagu H ise ütleb. hihihiih.

aga eesti otsib lemmiklaulu on NII HÜPERSUPERHEA. lihtsalt vahepeal pisar tuleb silma napilt, aga kuna pole üksi, siis ei vesista siin, vaid laulan niisama kaasa, kui vaja. no nii kahju, et ikkagi ei hankinud piletit ühelegi tänasele ega homsele salvestusele Tartus, ei tulnud nagu selle pealegi, kui kuulsin, et võimalik on. nüüd natuke kahetsen, aga pole hullu, sest no keegi teine saab siiski minu asemel olla ja ka telekast on ka väga kena. nad võiks Tartusse ka suurema kontserdipaiga ehitada või teha ühe Tallinna-salvestuse Saku Suurhallis. siis hea, mahuvad kõik ära. ihhhiiihii. ja välja müüdaks vist kah kiiremini kui nt Enrique. haha natuke, aga samas kena, et oma muusikast peetakse ikka rohkem lugu ja nii au sees on.

ja Mikk Saar laulis seda sügisballi laulu "naer" niiiiii ilusti, ei oleks uskunudki, tõesti! ja Birx "põhjamaad". wow lausa. ja Koidu "tahan olla öö" ajal kui alguses tundus mitte nii eriline, siis poole pealt tekkis nii jube vaimustus, et hakkasingi kahetsema, et kohapeale kordagi ei lähe. ei tahaks küll halvasti öelda, aga selle uue nõmeda kahtlase kohutava laulmisstiili võiks Koit küll ära jätta ja taas endaks hakata, sest muidu mulle ta esitused vägagi meeldivad, aga viimasel ajal olen pannud tähele mingit täiesti kahtlast koledat laulmisviisi. ise mõtlesin, et kujutan ette või siis tõesti pole varem märganud, aga targemad inimesed räägivad, et see on puhas Joala matkimine. no ei tea, aga pole kõige kenam tõesti. aga Koit on ikkagi hea. eesti muusika on üldse hea. Chalice'ki ütles, et Eestis tehakse maailma parimat muusikat. mõnus on kuulda sellist arvamust ka, mitte ainult, et mis see meie viis isamaalist laulu laia maailma kõrval on. ikka on ju. ja Ehala on tõesti imetlusväärne helilooja. lambalaul on armsaim, mida kahjuks saates ei esitata, aga youtubis aeg-ajalt vaatan.

No comments: