läheme Nõo Reaalgümni teisipäeval muusika olümpiaadile. niiiiiiii õiged inimesed sinna noh mai saa :') teiste eest ei räägi, 10.klassi tsikkide kohta ei tea midagi, aga mina, kes isegi kaheksa aasta musakooliga ja lisaks juba lasteaiast alanud klaveri ja solfiga ei ole edasi arenenud. ega mäleta ühtki sõna kolmest või lausa neljast aastast muusikaajalootundidest. ja kes ei oska saksa keele õpikus pildi järgi ära tunda Straussi, Wagnerit ja isegi Haydnit (Mmmmozie, Bachi ja Beethoveniga läks veel õnneks). ja mis kõige õudsem - kes ei suuda nimetada isegi Eesti esimese üldlaulupeo aastaarvu. seesama mina lähen laulupidude ja Ernesaksa teemalisele olümpiaadile. MUUSIKA olümpiaadile. kõlab hästi või mis. ja muidugi läheme võitma oma tiimiga. osavõtt on ju niigi olemas, ikka esimene koht tuleb koju tuua. tiitel pole oluline, auhind on põhiline.
aga oli muidugi veider, et just tegime kunstis plaani lõputöö laulupeo teemal teha ja vahetunnil tuli kohe musa õps ja kutsus just laulupidude teemalisele olümpiaadile.
tegime nende eeskujul..:
.. endale:
ja arendasime välja päris hea maskiballi idee koolile.
No comments:
Post a Comment