Monday, April 27, 2009

iga päev on puhkepäev

esimesse tundi ei läinud, paar kirjandust olime koolis, edasi läksime ""õppima"" järeltööks õue. et tegelt ka nüüd kolm tundi järjest õpime keemiat. tund aega puhkasime ja otsisime peenraha ja mu pangakaardi jäägi kokku, et minna Karetesse super vivat ostma ja ülejäänud aja võtsime lihtsalt kooli ees murul päikest ja tegime libasuitsudega Aminile pilte haha.

sain mõned lööbed kätele, sest olen miskipärast üldse suureks allergikuks muutunud. kerge päikesepõletuse sain ka ja lapsed läksid mööda, kommenteerisid omavahel, et "mina küll päikese käes ei päevitaks" ja "ma tahan ka endale heledaid juukseid" ja natuke vanemad, no nii 3. klass juba, et "whuuuuuuuuuuuuuuuuu võtke riideid vähemaks!!!". kui viimase tunni aeg sai läbi, läksin koju ja lükkasin kõik edasi.



















No comments: