sain mõned lööbed kätele, sest olen miskipärast üldse suureks allergikuks muutunud. kerge päikesepõletuse sain ka ja lapsed läksid mööda, kommenteerisid omavahel, et "mina küll päikese käes ei päevitaks" ja "ma tahan ka endale heledaid juukseid" ja natuke vanemad, no nii 3. klass juba, et "whuuuuuuuuuuuuuuuuu võtke riideid vähemaks!!!". kui viimase tunni aeg sai läbi, läksin koju ja lükkasin kõik edasi.


No comments:
Post a Comment