tundub, et need inimesed, kes kogu aeg erinevaid asju (aegu, kohti, minevikusündmuste kordamist, erinevaid materiaalseid väärtusi..) nii ootavad, et pidev inin käib, ei ole siis ka rahul, kui neil need asjad ja hetked käes on, vaid paanitsevad juba järgmist asja oodates.
täna sain taas kätte selle tunde, et ei pea kogu aeg midagi muud tahtma ja ootama.. niigi on tore :)
paar Hando sõna ka:
ei taha mina tagasi ei tea mis kuldseid aegu, ma tahan olla õnnelik siinsamas ja just praegu. ja nõnda väga õnnelik kuis üldse jaksab olla, ma tahan olla õnnelik või üldse mitte olla.
No comments:
Post a Comment